Hotel - PokojeZimmerRooms

Nabízíme ubytování ve 4 apartmánech a 22 pokojích odpovídajících standardu 4**** v nové přístavbě a 3*** v původním objektu.

Hostům jsou k dispozici čtyři apartmány poskytující ubytování pro 2 až 4 osoby a 22 dvoulůžkových pokojů, některé s možností přistýlky. 14 pokojů má terasu, poskytující soukromí a jedinečný výhled na Teplice. Pokoje jsou prostorné, standardně vybavené televizory se satelitním příjmem, internetem WiFi, chladničkou, trezorem, fénem a telefonem. Tyto hotelové služby jsou zahrnuty v ceně ubytování, včetně neomezeného internetu. V apartmánech je prostorná kuchyňská linka, dávající hostům možnost vlastního stravování. Pokoje jsou dále vybaveny koupelnou s toaletou, umyvadlem, vanou nebo sprchovým koutem a bidetem, či bidetovou sprškou.

Pokoje i vstup do hotelu, prostoru parkoviště a výtahu jsou zabezpečeny kartovým systémem. Bezproblémové parkování zaručuje 5 krytých uzamykatelných garážových stání, vlastní parking střežený kamerovým systémem a zónovými čidly pohybu a veřejná parkovací místa bezprostředně u hotelu. 2 výtahy umožňují bezbariérový přístup přímo z parkoviště do všech prostor hotelu a téměř všech pokojů.

Vedle parkoviště je umístěna relaxační zóna s vodopádem. Stravování zajišťuje útulná stylová restaurace s kapacitou 70 míst včetně nekuřáckého salonku a prostornou terasou s kapacitou až 100 míst a nádherným výhledem na historické centrum Teplic. Dále jsou k dispozici 3 konferenční místnosti s celkovou kapacitou 150 míst. Našim hostům připravujeme bohaté snídaně formou švédských stolů. K snídani je pestrý výběr salámů, sýrů, marmelád, jogurtů, ovoce, zeleniny a vždy čerstvého pečiva. V ceně je i espresso a další druhy kávy z profesionálního kávovaru. Na požádání připravujeme vejce na různý způsob.

Pokoje - 3D náhledZimmer - 3D AnsichtRooms - 3D View

Pokoje - FotkyZimmer - PhotosRooms - Photos